Sprey Poliüretan | Sprey Poliüretan Köpük | Poliüretan Köpük

ısı yalıtımı ankara | Sprey Poliuretan Ankara

Sprey Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı yaparak evinizin,  iş yerinizin ısı kaybını önleyerek daha kolay ısınmanızı ve ses yalıtımı sağlıyoruz. Sprey Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı sayesinde odalar çabuk ısınır, Oldukça az mekan kaybı olur.

Devamını Oku

Sprey Poliüretan Köpük Dış Cephe Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük Dış Cephe Yalıtımı, sprey poliüretan köpük ile bina ve iş yerlerinizin dış cephe yalıtımını yaparak yapıların ısı kaybını önlüyoruz. Sprey Poliüretan Köpük Dış Cephe Yalıtımı ile dış yüzeyin düzgün olmasına gerek duyulmaz. Çok yüksek yapışma özelliğine sahip olduğundan darbe, sarsıntı, tektonik hareketlerden ve titreşimlerden etkilenmez.

Devamını Oku

Sprey Poliüretan Köpük Bodrum Tavanı Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük Bodrum Tavanı Yalıtımı, Bodrum ve Garaj  ısı konusunda büyük sıkıntı çeken bölgelerde tavan yalıtımı uygulayarak ısı kaybını önlüyoruz. Sprey Poliüretan Köpük Bodrum Tavanı Yalıtımı ile ısıtılmayan bodrum garaj tavanı sprey poliüretan ek yerinin olmaması avantajını kullanarak yekpare uygulama yapar ve kolon kiriş birleşim noktalarında ısı köprüsü oluşmasına izin vermez. Sprey poliüretan güneş görmeyen tavan detaylarında uygulama sonrası bırakılabileceği gibi, alçı sıva yapılarak kaplanabilir veya direkt olarak istenilen renkte boyanabilir.

Devamını Oku