Sprey Poliüretan | Sprey Poliüretan Köpük | Poliüretan Köpük

ses yalıtım | Sprey Poliuretan Ankara

Sprey Poliüretan Köpük Tank ve Boru İzolasyonu

Sprey Poliüretan Köpük Tank ve Boru İzolasyonu yaparak kışın boru ve tankların donmasını önler. Isı izolasyonu gerektiren tank ve borular uygun kalınlık ve formda alüminyum ile kaplanır. Mesafe tutucu takoz olarak yine aynı sprey poliüretan malzeme kullanılır.

Devamını Oku

Sprey Poliüretan Köpük Teras Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük Teras Yalıtımı, poliüretan köpük ile terasları yalıtım yapıyoruz ve ısı yalıtımı sağlıyoruz. Özellikle önemli alanlar ve kubbeli yerler veya parapetlerin üzerinde ulaşılması zor olan alanların yalıtımı kolayca ya­pılabilmektedir. Üzerinde yürünmez teras alanlarında kaplı bulunan bitüm uygulanmış eski çatı kaplamasının üzerine kolayca püskürtülebilir. Poliüretan köpük çok çabuk sertle­şir ve birkaç dakika sonra üzerinde yürünebilecek hale ge­lir.

Devamını Oku

Sprey Poliüretan Trapez Sac Çatı Üzeri Yalıtımı

Sprey poliüretan köpük ile trapez sac çatı üzerini yalıtım yaparak ısı kaybını önleriz . Galvaniz ve boyalı trapez saclar sağlam, uzun ömürlü, ekonomik, çatlamaz, kırılmaz, paslanmaz, hafif, çok pratik bir çatı örtüsüdür. Boyalı trapez sac ve galvaniz trapez sac istenilen her uzunlukta üretilebilmektedir. Bakteri ve haşere barındırmaz. Isıya, dona ve çürümeye dayanıklıdır.

Devamını Oku