Sprey Poliüretan | Sprey Poliüretan Köpük | Poliüretan Köpük

yalıtım işi ankara | Sprey Poliuretan Ankara

Sprey Poliüretan Köpük Havuz Yalıtımı

Sprey poliüretan köpük ile havuzun ısı kaybını önlüyoruz. Sprey Poliüretan Köpük Havuz Yalıtımı ile havuzların su yalıtımı yapılmaktadır. Eksiz olması ve boşluk bırakmadan her alanı doldurabilmesi nedeniyle hiç sorun yaşanmamaktadır.

 

Devamını Oku

Sprey Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı yaparak evinizin,  iş yerinizin ısı kaybını önleyerek daha kolay ısınmanızı ve ses yalıtımı sağlıyoruz. Sprey Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı sayesinde odalar çabuk ısınır, Oldukça az mekan kaybı olur.

Devamını Oku

Sprey Poliüretan Tavuk & Mantar Çiftlikleri Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük Tavuk & Mantar Çiftlikleri Yalıtımı, sprey poliüretan köpük ile mantar ve tavuk çiftliklerinde ısı yalıtım yaparak üretiminizde ki kaybı azaltıyoruz.

Sprey poliüretan köpük uygulamaları sıklıkla tavuk, mantar, yumurta çiftlikleri ve büyük ve küçük baş hayvan barınaklarında  ters tavan yüzeyinde uygulanmaktadır. Uygulama öncesinde tavukların dışarı çıkartılması ve tahliyesi müşterimize aittir. Özellikle trapez sac kaplı hayvan barınaklarında, sprey poliüretan köpük uygulamaları, kış sezonunda ısı kaybını engeller, yaz sezonunda ise serin bir ortam sağlar.

Devamını Oku