Sprey Poliüretan | Sprey Poliüretan Köpük | Poliüretan Köpük

ısı yalıtım ankara | Sprey Poliuretan Ankara

Sprey Poliüretan Tavuk & Mantar Çiftlikleri Yalıtımı

Sprey Poliüretan Köpük Tavuk & Mantar Çiftlikleri Yalıtımı, sprey poliüretan köpük ile mantar ve tavuk çiftliklerinde ısı yalıtım yaparak üretiminizde ki kaybı azaltıyoruz.

Sprey poliüretan köpük uygulamaları sıklıkla tavuk, mantar, yumurta çiftlikleri ve büyük ve küçük baş hayvan barınaklarında  ters tavan yüzeyinde uygulanmaktadır. Uygulama öncesinde tavukların dışarı çıkartılması ve tahliyesi müşterimize aittir. Özellikle trapez sac kaplı hayvan barınaklarında, sprey poliüretan köpük uygulamaları, kış sezonunda ısı kaybını engeller, yaz sezonunda ise serin bir ortam sağlar.

Devamını Oku

Sprey Poliüretan Artemit Çatı Ters Tavan Yalıtımı

Sprey Poliüretan Artemit Çatı Ters Tavan Yalıtımı ile fabrika gibi işyerlerinin tavanını ısı yalıtım malzememiz ile kaplayarak ısı kaybını azaltıyoruz.

Fabrika ( tekstil, atölye vb. ) ve imalathanelerin tavanları bilindiği üzere tek kat oluklu levha ile kapatılmıştır. Çalışan personelin kışın soğuktan ve yazın sıcaktan etkilenmemesi için sprey poliüretan oluklu artemit çatı kaplamaları ters tavan uygulamasında diğer yalıtım malzemeleri ile kıyaslanamayacak ölçüde bir çözüm ortağıdır.

Devamını Oku